22 червня 2018 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки», які перебувають на курсах підвищення кваліфікації, відбувся показ документального кіно режисера Росер Корелья «В’язні Кануна».

   Документальний фільм про традицію кровної помсти, яка налічує століття, починає руйнувати життя від часу падіння комуністичного режиму в Албанії, де багато родин ховаються у стінах своїх будинків, боячись кровної помсти. Родовий кодекс «Канун» включає в себе право вбити, таким чином помстившись за попереднє убивство: «за кров слід відплатити кров’ю».

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали проблеми, пов’язанні із захистом права людини на життя, застосуванням смертної кари, прощенням і примиренням, та дійшли спільної думки щодо доцільності прийняття відповідного закону України, що урегулює всі основні питання щодо права людини на життя.