У період з 21-25.05.2018 року у місті Києві в рамках Проекту «Дія ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж «героїнового маршруту» відбулося засідання багатопрофільної робочої групи для розробки реабілітаційної програми для наркозалежних ув’язнених в українських тюрмах та навчальної програми «Підготуй тренера/викладача».

   До роботи групи був залучений і представник Хмельницького центру ПКП ДКВС України, начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський.

   Ціль заходу полягала у розробці спільної національної реабілітаційної програми для наркозалежних ув’язнених, які відбувають покарання в українських установах виконання покарань. Головним спікером заходу був регіональний координатор Хосе Мануель КОЛОДРАС ЛОЗАНО. У складі групи також були співробітники установ виконання покарань Іспанії, які безпосередньо працюють з різними категоріями засуджених у напрямку їх реабілітації, Міністерства юстиції України та його структурних підрозділів.

   На даному заході учасники обговорювали із європейськими колегами можливість запровадження запропонованих методів реабілітації та адаптації засуджених в українських в’язницях.