11-13 березня 2019 в місті Хмельницькому на базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького 100 курсантів та військових з 25 команд прикордонних загонів та даного навчального закладу змагалися на відомчому командному чемпіонаті України з рукопашного бою у повноконтактній версії.

11 березня відбувся І тур змагань – демонстрація техніки застосування прийомів самозахисту, під час якого відібрані найтехнічніші його учасники. А 12-13 березня відбулись поєдинки, які і визначили найдостойніших спортсменів.

Спортивне суддівство чемпіонату, як і в минулі роки, забезпечувала професійна колегія суддів Хмельницької обласної федерації рукопашного бою та самооборони, в яку входять начальник циклу вогневої та фізичної підготовки Хмельницького центру ПКП ДКВС України Андрій Вишинський та викладач цього ж циклу Максим Кладницький.

Гаррій Осєдлевич – головний суддя змагань відзначив не тільки професійний рівень роботи суддівської колегії та організаційно-технічного забезпечення чемпіонату, але й високий рівень підготовленості спортсменів, яким доводиться щоразу підвищувати та удосконалювати свою спортивну майстерність, поєднуючи кропітку роботу за цим напрямком з нелегкою прикордонної службою чи навчанням в академії. Саме за таких умов спортсмени можуть розраховувати на формування сильної команди, яка буде представляти Держприкордонслужбу України на найпрестижнішому турнірі серед військовослужбовців в травні 2019 року, що відбудеться у місті Києві, – на Кубку Президента України з рукопашного бою.

Дякуємо керівництву НАДПС України ім. Б. Хмельницького та Хмельницькій обласній федерації рукопашного бою та самооборони за надану можливість представникам викладацького складу центру взяти безпосередню участь у проведенні чемпіонату, набути новий професійний досвід.