З 22 по 24 лютого 2019 у спортивно-тренувальному комплексі Великорешнівського НВК Шепетівського району Хмельницької області серед учнівської та студентської молоді відбувся Кубок Хмельницької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Північ Хмельниччини», приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У змаганнях взяли участь 18 команд трьох вікових груп зі Славутського, Шепетівського районів, з міст Нетішина, Славути, Хмельницького та з Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Учасники старшої та молодшої вікових груп змагалися за Кубки на двох дистанціях – особисто-командній смузі перешкод та командній смузі перешкод. Студентська молодь долала дистанцію «Особиста смуга перешкод».

Крутопохилі переправи вниз та вгору, навісні переправи через яр, підйоми та спуски по вертикальних перилах, траверси схилів – це туристичні етапи, які потрібно подолати швидко і технічно грамотно. Неабияке значення тут має фізична підготовка і засвоєння технічних навичок при роботі зі спеціальним туристським спорядженням. Під час проходження дистанцій учасники команд з максимальною віддачею демонстрували свою майстерність – швидко долали умовні перешкоди, злагоджено та дружньо діяли в команді, допомагали один одному. Вмілий вибір тактичних дій, наполегливість та велике бажання принесли командам високі результати, а тренерам, які здійснювали підготовку, задоволення від проробленої роботи.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та Кубками від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

У даних спортивних заходах в якості організаторів та суддів за запрошенням Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли участь начальник циклу вогневої та фізичної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Вишинський та старший викладач цього ж циклу старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич. Такий досвід сприяв підвищенню рівня професійної компетентності викладацького складу центру, удосконаленню його педагогічної майстерності, необхідної для проведення зі слухачами навчальних занять з висотної підготовки.