На сьогоднішній день проблема булінгу є надзвичайно актуальною та такою, що вимагає негайного вжиття заходів превентивного реагування. Саме тому у закладах освіти Хмельниччини за підтримки політичних діячів продовжується боротьба з цим ганебним явищем, у тому числі шляхом проведення різноманітних комунікативних заходів, впровадження різних форм соціальної роботи. Зокрема головою Хмельницької обласної ради Віолетою Лабазюк 23.02.2021 року ініційовано проведення першого етапу реалізації обласного соціального проекту з протидії насильства «#школа без булінгу», який став початком обговорення даної проблеми в широкому колі фахівців – педагогів, психологів, юристів.
На засідання чергового «круглого столу», який відбувся 02.06.2021 року в приміщенні Шепетівської міської ради з метою обговорення питання щодо формування безпечного дитячого середовища та толерантних стосунків у суспільстві, були запрошені Шепетівський міський голова Віталій Бузиль, голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський, керівники відділів освіти територіальних громад Шепетівського району, директори середніх шкіл, представники Національної поліції України, служби у справах дітей та психологи.
У даному заході взяв участь і співробітник Хмельницького центру ПКП ДКВС України начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський. Під час роботи «круглого столу» він звернув увагу присутніх на те, що особливо гостро проблема попередження булінгу стоїть в умовах ізоляції дітей і підлітків від суспільства. В його виступі зроблено акценти на важливій місії, яку покладено на персонал виховних колоній і слідчих ізоляторів щодо перевиховання неповнолітніх, які після звільнення з місць позбавлення волі сядуть за парти з їх законослухняними однолітками.
Дякуємо організаторам заходу за можливість долучитися до обговорення шляхів подолання актуальної проблеми та сподіваємося на продовження активної співпраці.