З 24.08.2020 по 29.08.2020 року начальник циклу кінологічної підготовки підполковник внутрішньої служби Андрій Доменюк та заступник начальника цього ж циклу майор внутрішньої служби Олександр Дворнічен знаходилися у службовому відрядженні у м. Одеса на базі Кінологічного центру ГУНП в Одеській області, де у черговий раз працювали над підвищенням рівня власної професійної майстерності та надавали практичну допомогу у навчанні поліцейських кінологічних пар. В рамках відрядження фахівці – кінологи взяли участь у практичному тренінгу, який проводився для працівників Кінологічного центру та їх службових собак за різними видами підготовки. Основна ціль зазначеного заходу полягала в удосконаленні у службових собак навичок щодо пошуку вибухових, наркотичних, психотропних речовин та їх аналогів в різних місцях схову. Також окрема увага під час тренінгу приділялась підготовці собак до пошуку запахового сліду людини та вибирання людини й речі за її запахом.

Протягом відведеного для занять часу між колегами проходили жваві та цікаві дискусії щодо методів й прийомів підготовки кінологічних пар за різними напрямками, відбувався обмін досвідом щодо виховання якісних розшукових собак.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву ГУНП в Одеській області, а також керівництву Кінологічного центру за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології обох структур.