Протягом 27-28 лютого 2021 року у місті Хмельницькому проводився захід за ініціативою Хмельницької спортивної підготовчо-міліцейської школи «Самсон-Права» та за підтримкою Хмельницької обласної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) – Відкритий чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті воїнів – інтернаціоналістів, що загинули у війні в Афганістані 1979 – 1989роках.
Також на заходів вшанували пам’ять командира афганської сотні Самооборони Майдану, учасника бойових дій на Сході України, Героя України Олега Міхнюка.
Участь у спортивному заході взяли не лише спортсмени Поділля, але і гості з інших куточків країни: Рівненської, Житомирської, Вінницької, Волинської областей. Всього на спортивних майданчиках відбулось понад 280 поєдинків. Упродовж двох днів спортивний зал був справжньою ареною змагань для найкращих спортсменів – рукопашників. Відзначились мужністю, відвагою та наполегливістю і представники Хмельницького центру ПКП ДКВС України:
– зайняв 1 місце за результатами поєдинків у версії із легкого контакту серед спортсменів вікової групи 16+ вагової категорії 90+ кг
старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки лейтенант внутрішньої служби Олександр Штикун;
– зайняв 2 місце за результатами поєдинків у версії із легкого контакту серед спортсменів вікової групи 16+ вагової категорії 90+ кг
викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Олег Поліщук;
– 3 місце за результатами поєдинків у версії із легкого контакту серед спортсменів вікової групи 16+ вагової категорії 90+ кг посів
викладач циклу спеціальних дисциплін лейтенант внутрішньої служби Максим Гусак.
Для об’єктивної оцінки результатів змагань в суддівську колегію були запрошені в якості суддів:
– начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Володимир Бруневич;
– викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Олег Поліщук.
Слід відзначити, що всі поєдинки виявилися запеклими та видовищними. Хлопці демонстрували неабияку жагу до перемоги. Найяскравішими були фінальні бої. Щоб перемогти суперника спортсмени намагалися продемонструвати весь технічний арсенал та використовували всі можливості власного тіла.
Коментуючи спортивні здобутки, Володимир Бруневич зауважив, що заняття з рукопашного бою є невід’ємною частиною професійної підготовки працівників Хмельницького центру ПКП ДКВС України, запорукою досягнення ними високого рівня професіоналізму.