В нашій країні 14 лютого  відзначається водночас урочиста і скорботна подія – виведення Радянських військ з Афганістану. В цій страшній війні загинула велика кількість наших співвітчизників, про кожного з них можна говорити, як про героя, який з честю виконав свій солдатський обов’язок.

    Для Хмельницької обласної федерації рукопашного бою та самооборони за останні 12 років вже стало традицією збирати в місті Хмельницькому спортсменів рукопашного бою, щоб не лише помірятись силою та розіграти комплекти нагород, головна мета цього спортивного заходу – духовно-патріотичне виховання молодого покоління та вшанування пам’яті тисяч молодих людей, які не повернулись із страшної війни в Афганістані.Кожного разу, коли учасники змагань вшановували їх пам’ять та дякували Богові за тих, хто повернувся додому живим, вони і уявити не могли, що прийдуть часи, коли на таких змаганнях будуть хвилиною мовчання вшановувати пам’ять і тих воїнів, що загинули, захищаючи незалежність та кордони нашої держави в теперішній час.

    Цьогоріч 15 лютого на відкритий Чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою на честь вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, що загинули у війні в Афганістані, та в пам’ять Героя України, командира афганської сотні Олега Михнюка, до ДЮСШ Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді прибуло 305 учасників, які представляли 13 команд не лише Хмельницької, а й двох сусідніх областей – Житомирської та Вінницької.

    Хмельницьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України представляли старший сержант внутрішньої служби Радько Віталій, сержант внутрішньої служби Волосянко Денис, молодший сержант внутрішньої служби Мельник Павло та Стожик Сергій, яких тренував викладач вогневої та фізичної підготовки Хмельницького училища старший лейтенант внутрішньої служби Вишинський Андрій.

    За результатами проведених змагань Стожик Сергій посів почесне перше місце у категорії 75+ кілограмів, Радько Віталій – третє у категорії до 60 кілограмів та Мельник Павло – третє у категорії до 75 кілограмів.

    Вітаємо спортсменів із призовими місцями та бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжувати вдосконалювати свої спортивні вміння.

IMG_1305IMG_1306