12.12.2017 в м. Києві у приміщенні бізнес-центру «Адмірал» відбувся Перший Форум керівників служб пробації України, ініційований Міжнародним інститутом розвитку інтелекту International Mind Education Institute (Республіка Корея). В роботі Форуму взяли участь представники Міністерства юстиції України, у тому числі керівний склад департаменту пробації та працівники інших департаментів, представники міжрегіональних управлінь виконання кримінальних покарань та пробації, відомчих навчальних закладів. Від Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на Форумі був присутнім начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський.

   Метою роботи даного Форуму стало обговорення питання щодо налагодження продуктивної співпраці між Південнокорейським інститутом International Mind Education Institute та Міністерством юстиції України, зокрема, проведення MIND-лекцій для працівників вітчизняної кримінально-виконавчої служби, відомчих навчальних закладів, ув’язнених у місцях позбавлення волі.

   У ролі головного спікера Форуму виступив спеціальний лектор Кім Гі Сон, професор IMEI, який у своєму виступі акцентував увагу учасників заходу на необхідності проведення MIND-лекцій.

  Завдяки проведенню таких заходів в Україні у працівників, які мають безпосереднє відношення до впровадження пробаційних програм, з’являється реальна можливість перейняти позитивний досвід іноземних колег у частині перевиховання ув’язнених, запобігання повторному вчиненню ними злочинів, підготовки їх до успішної ресоціалізаціїї у суспільстві.