20 серпня 2018 року в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документального фільму режисерів Аліси Коваленко та Любов Дуракової «Аліса в Країні війни».

   Коли на Майдані починалася революція, Алісі було 26 років. Як і багато інших режисерів, вона почала знімати важливі події, що відбувалися в її країні. Але дуже скоро відстань між камерою і реальністю починає скорочуватися, життя і смерть стають важливішими за просто зйомки фільму, і впродовж наступних двох років Аліса опиняється в найгарячіших точках заворушень: від Майдану Незалежності в Києві, через блок-пости Слов’янська, до руїн Донецького аеропорту. Це  також історія подорожі та особистий щоденник української дівчини-документаліста, яка стикається з проблемою вибору, так само, як і більшість громадян її країни, коли історичні події раптово вриваються в особисте життя.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали події в Україні в контексті подій революції Гідності, анексії Криму та бойових дій на сході України, порушені основоположні права та проблеми, які виникають у забезпечені прав людини.