З 12 по 16 жовтня 2017 року в заповідному урочищі Михайлівське, що розташоване біля села Сушки Красилівського району Хмельницької області, проводився Чемпіонат області з пішохідного туризму серед працівників закладів освіти «Листопад – 2017», метою якого стали популяризація даного виду спорту, його розвиток як засобу активного відпочинку і оздоровлення та пропаганда здорового способу життя серед населення Хмельниччини. Команди формувались з числа педагогічних працівників, які працюють за основним місцем роботи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладах освіти, а також працівників управлінь (головних управлінь, відділів) освіти. В рамках налагодженої співпраці між Хмельницьким центром ПКП ДКВС України та Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді  на даний спортивний захід в якості суддів були запрошені начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Андрій Вишинський, старший викладач цього ж циклу лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич, які мали прекрасну нагоду підвищити рівень власної технічної та тактичної майстерності, обмінятися з колегами накопиченим досвідом організації й проведення туристсько-спортивної роботи.

   В змаганнях взяло участь 17 команд освітян з різних міст та районів Хмельницької області, які виборювали звання «кращі» на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Крос – похід», а також виконували умови конкурсів «Орієнтування в заданому напрямку», «В’язання вузлів» та «Розпалювання вогнища». Загальне керівництво Чемпіонатом здійснювалось Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України.

   Подібні форми активної взаємодії фахівців, що функціонують в різних структурах з метою підвищення рівня фізичної підготовки та загартованості працівників, є досить корисними для їх власного професійного розвитку. Дякуємо колегам з Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за залучення викладацького складу нашого центру до проведення змістовного спортивного заходу, надану можливість почерпнути нові знання з метою подальшого удосконалення професійної компетентності пенітенціаристів.