Між Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України і Хмельницьким центром ПКП ДКВС України продовжується тісна співпраця у напрямку підвищення рівня професійної компетентності кінологів двох відомств.

06.03.2021 року на базі Хмельницького центру для молодших інспекторів-кінологів, що несуть службу в ДКВС України та на теперішній час проходять первинну професійну підготовку, проведено практичне заняття з підготовки та використання спеціальних собак до пошуку наркотичних засобів, психотропних речовин, зброї та набоїв. Даний захід проведено посадовими особами відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України. Однією з актуальних цілей практичного заняття стало ознайомлення слухачів з порядком підготовки собак до пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин, умовами зберігання та використання даних речовин після їх виявлення та тактикою використання спеціальних собак.

Щиро дякуємо керівництву Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України та працівникам відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення за плідну співпрацю за напрямком розвитку службової кінології.