У період з 16 по 18 жовтня поточного року у місті Дубно Рівненської області, на базі «ДЮCШ» Асоціацією гирьового спорту України було проведено чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з усіх регіонів України.

Керівництво проведення змагань здійснювали представники Асоціації гирьового спорту України.

Спортсменів особисто привітали голова Асоціації гирьового спорту України Яремус Андрій Ігорович та міський голова міста Дубно Антонюк Василь Михайлович.

Учасники заходу змагались у двоборстві (поштовх двох гирь + ривок однією гирьою) та поштовху довгим циклом. Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства.

Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях участь брав начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Вправи виконувались гирями вагою 24 кілограми. Під час поштовху двома гирями Олександр виконав 94 підйоми, і ривку однією гирьою 173 підйоми, чим значно покращив особистий результат та у сумі набрав 180,5 балів, внаслідок чого посів четверте місце у даній ваговій категорії. У вправі поштовх гирь довгим циклом Олександр виконав 62 підйоми, чим значно покращив власний результат і також посів четверте місце.

Спортивні досягнення високого рівня мотивують спортсмена до подальшого вдосконалення техніки з гирьового спорту для здобуття високих нагород.