Продовжується тісна співпраця між Територіально відокремленим відділенням «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» та Національною академією Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств.

17.05.2023 року на базі Центру забезпечення навчального процесу академії науково–педагогічними працівниками кафедри кінології академії прикордонної служби та кафедри кінології Відділення було проведено спільне практичне заняття щодо підготовки молодших інспекторів – кінологів та закріплених за ними службових собак, які проходять первинну професійну підготовку за напрямом пошук та виявлення наркотичних засобів та психотропних речовин.

Метою даного заняття було ознайомлення слухачів з навчально–матеріальною базою, що використовується під час підготовки собак детекторів, а їх службові собаки отримали можливість відпрацювати свої навички на новій для них, незнайомій місцевості. Під час проведення заняття враховувались індивідуальні особливості собак, переважаючі реакції їх поведінки, а також вимоги, що ставляться до кінологічної пари під час виконання службового завдання. Весь захід відбувався у дружній атмосфері та супроводжувався конструктивними дискусіями та цікавими питаннями-відповідями.

Висловлюємо щиру подяку керівництву академії Державної прикордонної служби, а також керівництву Кафедри кінології, Центру забезпечення навчального процесу за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.