21  квітня 2021 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші
інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки режисера Дмитра Глухенького «Металобрухт».

У стрічці йдеться про Феніка, який заробляє на життя реалізацією зібраного ним металобрухту. В його особі автор фільму показав комплексний образ людини з низьким рівнем домагань, в якої майже повністю відсутні плани щодо особистісного росту. Існуючи на межі мороку алкоголізму і тимчасового просвітлення, Фенік запевняє, що для нормального життя у нього є все.

Після перегляду фільму присутні розгорнули дискусію, спрямовану на формування в слухачів толерантного  ставлення до особистості як самоцінності, незалежно від її соціального статусу та обраного нею образу життя.  Глядачі зауважили, що кожна людина має право на власний світогляд, почуття, мрії, а також акцентували увагу на тому, що не варто здійснювати поділ людей на перший і другий сорт, виходячи із загальноприйнятих стереотипів їх оцінки.