22 лютого 2021 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки режисера Росера Корелья «В’язні Кануна», приурочений до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів.
Традиція кровної помсти, яка століттями живе в Албанії, після падіння комуністичного режиму час від часу руйнує життя людей, в наслідок чого багато родин ховаються у стінах своїх будинків, боячись її жахливих наслідків. Родовий кодекс «Канун» («за кров слід відплатити кров’ю») включає в себе право вбити, таким чином помстившись за попереднє убивство представника своєї родини.
Після перегляду фільму присутні підкреслили важливість реалізації права людини на життя та висловилися про недопустимість його порушення за жодних обставин. Глядачі зауважили, що слова «гідність», «загальнолюдські цінності», «відповідальність» повинні стати гаслами існування особистості в цивілізованому суспільстві.