24-31 березня 2017 року у м. Києві відбувся XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, активним учасником якого стала працівник Хмельницького центру ПКП ДКВС України Поліна Ковальська. Основна тема й центральна кінопрограма фестивалю цього року були присвячені питанням захисту екології планети, а 27-28 березня 2017 року у конференц-залі готелю «Русь» у рамках проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням  інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини  Docudays UA» відбулась конференція «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини». Як завжди цікавим виявилось спілкування колег, відповідальних за функціонування кіноклубів у відомчих навчальних закладах ДКВС України, дискусії з приводу обговорення проекту «Декларації етичних засад Всеукраїнської Мережі клубів документального кіно про права людини «Docudays UA».

   По завершенню конференції кожен її учасник отримав методичний посібник «Освіта з прав людини у системі Державної пенітенціарної служби України за допомогою інструментів фестивалю «Docudays UA» та диски зі спеціально створеною колекцією нових документальних фільмів.

   Кіноклуб продовжує своє життя у стінах Хмельницького центру, черпаючи натхнення в художніх творах талановитих кінорежисерів – справжніх майстрів своєї справи.