21 листопада 2018 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбувся семінар – практикум за темою «Прикладна фізична підготовка працівників правоохоронних структур з елементами самозахисту», в якому активну участь взяли слухачі з числа  персоналу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань ДКВС України.

   Гостями заходу стали заслужений тренер України, Майстер спорту Міжнародного класу з військово-спортивних багатоборств, Майстер ІІІ Дану з рукопашного бою, VI Дану з військово-спортивних багатоборств Осєдлевич Г.М., тренерсько-інструкторський склад Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи «Самсон-Право».

   На семінарі під керівництвом досвідчених фахівців учасниками опрацьовувались прийоми звільнення від захватів  правопорушника, захисту від нападника з ножем, а також роботи з гумовим кийком.

  Дякуємо Осєдлевичу Г.М., тренерсько-інструкторському складу Хмельницької спортивної підготовчо-поліцейської школи «Самсон-Право» за участь у проведенні навчального процесу зі слухачами нашого навчального закладу.