В рамках співпраці між Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації 22 березня 2021 року начальник циклу вогневої та фізичної підготовки капітан внутрішньої служби Володимир Бруневич в якості голови взяв участь у засіданні суддівської колегії, яка працювала з метою організації суддівства на обласному он-лайн конкурсі «Рятівник», що проводився в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв старшої вікової групи.
Наступного дня відбулись два тури конкурсу, під час яких перевірялись знання та практичні навички учасників з надання домедичної допомоги, визначався кращий рой.
Перший тур був цілком теоретичним. Його учасники проходили тестування на платформі Всеосвіта з правил та принципів надання домедичної допомоги.
Другий тур мав практичний характер, під час якого учасники надавали домедичну допомогу умовно пораненому в зоні обстрілу.
Цікавим і корисним виявився досвід, набутий працівником нашого центру. Пишаємося тим, що здатні надати кваліфіковану допомогу Хмельницькому обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді в організації подібних заходів.