У період з 25 по 28 березня поточного року у місті Києві, на базі Палацу Спорту проведено Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з усіх регіонів України.
Керівництво змаганнями здійснювали Міністерство молоді та спорту України та Союз гирьового спорту України. Спортсменів привітав президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук Валентин Юрійович.
Учасники змагань змагались у двоборстві (поштовх двох гир + ривок однією гирею). Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою балів.
Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях традиційно взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Вправи виконувались гирями вагою 32 кілограми. Під час поштовху двома гирями Олександр виконав 70 підйомів, чим значно покращив власний результаті і посів четверте місце у даній ваговій категорії серед шести учасників.
Досягнення високих результатів мотивує спортсмена до подальшого вдосконалення техніки виконання вправ та отримання найвищих спортивних звань.