У період з 23 по 27 вересня поточного року у місті Києві, на базі Палацу Спорту проводився Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів, участь в якому взяли спортсмени з усіх регіонів України. Керівництво проведення змагань здійснювали Міністерство молоді та спорту України та Союз гирьового спорту України.

Учасники змагань змагались у двоборстві (поштовх двох гир + ривок однією гирею). Серед дорослих переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою двоборства.

  Серед учасників у ваговій категорії 95 кілограмів у змаганнях традиційно взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької області. Вправи виконувались гирями вагою 32 кілограми. Під час поштовху двома гирями Олександр виконав 57 підйомів і ривків однією гирею 101 підйом, у сумі набравши 107,5 балів, внаслідок чого посів четверте місце у даній ваговій категорії серед п’яти учасників.

Особисті спортивні досягнення мотивують спортсмена до подальшого вдосконалення техніки виконання вправ заради здобуття нових спортивних вершин.