У період з 18 по 20 червня 2021 року в приміщенні спорткомплексу Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відбулися змагання з гирьового спорту в рамках Чемпіонату Державної прикордонної служби України. У змаганнях взяли участь 25 команд, 102 учасники – представники всіх підрозділів Держприкордонслужби України. Спортсмени були розподілені на 7 вагових категорій.

Перш ніж приїхати до Національної академії, спортсмени змагалися у своїх частинах, регіональних підрозділах за право представляти їх на першості Державної прикордонної служби України.

На офіційній частині заходу були присутні керівництво закладу освіти, головний суддя змагань – суддя національної категорії Ігор Абрамович та представники команд.

В якості судді у заході також взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який є кандидатом в майстри спорту з гирьового спорту.
Змагання складалися з виконання двох вправ: перша – поштовх з гирею у 24 кг, друга – ривок гирі у 24 кг. Також до заліку враховувалася командна естафета, де чотири представники команди по 2 хвилини виконували вправу «поштовх» один за одним протягом 8 хвилин.
У запеклій боротьбі серед команд регіональних управлінь «золото» виборола Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького. Першість серед команд прикордонних загонів дісталася представникам Чопського прикордонного загону, їм же вручили «золото» в командній естафеті.

Переможці та призери в особистому заліку були нагороджені медалями, а команди-чемпіони — кубками.

Вітаємо спортсменів та бажаємо спортивних успіхів й перемог!

Дякуємо колегам за запрошення взяти участь у спортивному заході та надану можливість підвищити рівень професійної компетентності нашому спортсмену.