В Територіально відокремленому відділенні «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» продовжується тісна співпраця з фахівцями – кінологами інших навчальних закладів та структур у напрямку фахової підготовки кінологів. 23 червня 2022 року на базі Центру забезпечення навчального процесу Національної академії Державної прикордонної служби України проводилося  практичні заняття по використанню та застосуванню собак в різних варіантах несення служби, порядком здійснення розміщення, догляду та ветеринарного забезпечення собак. Дані заняття проводилися для старших інспекторів з кінології відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань ДКВС України, які навчаються за програмами первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації. До даних занять був залучений професорсько – викладацький склад  кафедри кінології Відділення та кафедри кінології академії Державної прикордонної служби України та особовий склад Центру.

Метою даного заняття було ознайомити персонал установ з навчально – матеріальною базою центру, племінним розплідником службових собак, організацією ветеринарного забезпечення, порядком організації та проведення занять по підготовці інспекторів – кінологів.

Під час проведення даного заходу між колегами проходили досить жваві та цікаві дискусії щодо підготовки кінологічних пар з різного напряму підготовки. Бажаємо колегам прикордонникам мирного неба та перемоги, а керівному складу Академії прикордонної служби України  професорсько – викладацькому складу кафедри кінології НАДПСУ натхнення в роботі та дякуємо за співпрацю.