Депресивні розлади сьогодні не рідкість навіть у тих країнах, де панує мирне життя, а в умовах війни, ймовірність розвитку депресії зростає в рази. Головні причини цього – це постійний стрес та страх за своє життя та життя своїх близьких.

24 травня 2023 року було організовано зустріч з лікарем-психіатром Хмельницького лікувально-діагностичного центру Лією Алексеюк.

Готуючись до заходу під час самостійної підготовки курсанти Академії переглянули документальну стрічку режисерки Катріне Філп «Щось прекрасне лишилось позаду», в якому висвітлена історія про життя кількох дітей, які нещодавно втратили батьків.

Переживання кризи чи важкої життєвої події, втрати близьких людей, може викликати страх, безсоння, розгубленість, відчай, смуток, безпорадність, невпевненість, шок та призвести до депресії. Лія Алексеюк розповіла про безсоння, його симптоми, види та рекомендації щодо боротьби з ним. Також присутні ознайомились з вираженими симптомами депресії та оптимальними методами лікування даного захворювання.

Під час дискусії учасники отримали відповіді на питання, а також пройшли тест – самооцінювання визначення рівня тривожності.

Належний рівень психічного здоров’я громадян має стратегічне значення для нашої держави. Адже лише за високої якості життя, впевненості у власних силах, уміння долати стреси тощо можливий розвиток країни, зростання добробуту та її процвітання. Бережіть своє психічне здоров’я! Бережіть себе та один одного!