08.12.2017 в рамках XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно  про права людини  в  Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України в системі службової підготовки атестованого персоналу  відбувся показ фільму «Живі й нескорені»/«Alive and undtfeated», якому передував рекламний ролик фестивалю.

   Стрічка висвітлює події 2016 року, коли Україною йшли процеси декомунізації. На Львівщині, в самому серці Бандерівського краю, є місто Червоноград, яке прославилося як перше місто Радянського Союзу, в якому демонтували пам’ятник Леніну. Проте навіть 26 років потому тут тривають запеклі суперечки між прихильниками різних ідеологій. Перед глядачем з’являються полярні точки зору героїв стрічки на події в державі: хор російської общини «Жива пам’ять» та співоча чота націоналістів ОУН-УПА «Нескорені», яких об’єднує Червоноградський народний дім. Ця кінострічка – про глибинні, приховані процеси, які насправді криються за зносом пам’ятників, про те, як два паралельні світи перетинаються в Червоноградському народному домі і українському суспільстві.

   Після перегляду документальної стрічки серед атестованого персоналу центру відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали особливості протікання процесу декомунізації в Україні та його наслідки.