Між  Національною академією Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького та Територіально відокремленим відділенням «Хмельницька філія академії Державної пенітенціарної служби» продовжується  співпраця, у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств. Так, 16.11.2022 року на базі Відділення було проведено спільне бінарне, практичне заняття щодо підготовки  курсантів – кінологів, та закріпленими за ними службовими собаками. Захід за участі науково – педагогічних працівників кафедри кінології Національної академії Державної прикордонної служби та кафедри кінології Відділення. Дане заняття проводилося за темою: «Відпрацювання у службових собак комплексу навиків щодо пошуку та виявлення наркотичних засобів, прекурсорів, їх аналогів».

Метою заходу було ознайомлення курсантів  з навчально – матеріальною базою щодо підготовки собак детекторів, практична робота даних собак на новій для них і незнайомій місцевості. Заняття проводилося з урахування індивідуальних особливостей собак та переважаючих реакцій поведінки , а також вимог, які ставляться до собак під час виконання службового завдання.

Під час проведення заходу між колегами відбулись досить жваві та цікаві дискусії щодо підготовки кінологічних пар з даного напрямку діяльності.  Бажаємо колегам прикордонникам мирного неба та швидкої перемоги!