З метою формування фахових компетентностей, апробації сучасних методик підготовки фахівців-кінологів, популяризації службової кінології, а також обміну досвідом 07 червня 2023 року на території Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби» відбулося  практичне бінарне заняття, яке проводили науково-педагогічні працівники кафедр кінології Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького та Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби».

Зазначене заняття проводилося для здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів Державної прикордонної служби України». На занятті розглядалися питання щодо порядку привчання собак до нових та незнайомих для них подразників, приміщень, будівель та місцевості, відпрацьовувалися прийоми привчання собак до пошуку шуканої речовини в різних місцях схову, багажі. Під час проведення заняття науково-педагогічні працівники ділилися досвідом із здобувачами вищої освіти щодо порядку проведення та організації  занять з собаками.

Керівництво Відділення,  науково-педагогічний склад кафедри кінології щиро бажає своїм колегам успішного курсу навчання та реалізації завдань освітнього процесу, успіху на шляху до пошуку нових креативних ідей щодо підготовки собак, а їх вихованцям міцного здоров’я та результативної служби.