21 листопада викладачем циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України Савчуком С.С. в рамках правопросвітницької робота серед студентської молоді Хмельниччини у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» проведено виховний захід  за темою «Протидія наркозлочинності, що існує в мережі Інтернет».

   Під час бесіди увагу присутніх акцентовано на широкому використанні наркоділками мережі Інтернет для реклами своїх послуг, в якій пропонують не тільки традиційні, широковідомі наркотики, а й нові психоактивні речовини (НПР), що представляються як безпечні. Сергій Сергійович наголосив на наявності величезного ризику настання летальних наслідків навіть від першого вживання НПР.

  Іншої стороною піднятої проблеми виступає втягування неповнолітніх у збут та розповсюдження наркотичних засобів. Викладач застеріг від необдуманих, на перший погляд, безневинних вчинків, до яких відніс пересилання поштою чи передачу автотранспортом невідомих пакунків. З метою формування свідомого ставлення до своїх дій та їх наслідків студентам розказано про особливості кримінального покарання, що застосовуються до неповнолітніх, зокрема за вчинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.

   Заняття супроводжувалось демонстрацією фото-, відео- матеріалів. Присутні мали змогу задати запитання, на які почули обґрунтовані відповіді.