Важливим напрямом підвищення ефективності функціонування Державної кримінально-виконавчої служби України є проведення спеціальної роботи з персоналом. Одним із її завдань є всебічне забезпечення психічного здоров’я працівників, формування у них здатності запобігати конфліктам чи конструктивно їх вирішувати та успішно протистояти стресогенним чинникам, які супроводжують їх професійну діяльність.

17.02.2022 лікарем-психіатром Хмельницького лікувально-діагностичного центру (Поліклініка № 2) Алексеюк Лією для перемінного складу Відділення проведено виховну годину, присвячену проблемам підтримки психічного здоров’я в умовах сьогодення. Під час заходу лікар ознайомила присутніх зі складовими психічного здоров’я та основними чинниками, що впливають на нього. Особливу увагу було зосереджено на питаннях збереження психічного здоров’я та згубного впливу на людський організм будь-яких психоактивних речовин. Доповідач наголосила на важливості дотримання принципів здорового способу життя та його раціонального планування. Слухачі мали змогу провести самодіагностику тривоги та депресії.

Відповідно до формулювання Всесвітньої організації охорони здоров’я, людське здоров’я – це не просто відсутність хвороб, а повне фізичне, душевне та соціальне благополуччя.

Бережіть психічне здоров’я, що є запорукою Вашого щасливого життя!