18 травня 2023 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки УВП, відділів нагляду ТТВ ДКВС України», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисером Жером ле Мер «Вигорання».

На початку перегляду документальної стрічки відбулося вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Після перегляду фільму присутні мали можливість обговорити чинники, які можуть призводити до професійних стресів, професійного вигорання та професійної деформації.

Доцент кафедри кінології територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби», кандидат педагогічних наук, майор внутрішньої служби Вадим Жулковський з практичної точки зору виокремив основні ознаки професійного вигорання та професійної деформації персоналу ДКВС України та напрямки їх подолання. Був проведений детальний аналіз поведінки осіб з ознаками професійного вигорання.

Засвоєння слухачами отриманої інформації відбулося за допомогою надання аргументованих відповідей на запитання до вправи «МІФ/ПРАВДА».