У відповідності до плану роботи кураторів навчальних груп начальник циклу спеціальних дисциплін підполковник внутрішньої служби Денис Льоренс та старший викладач цього ж циклу капітан внутрішньої служби Олександр Тимощук організували екскурсію в місто Кам’янець-Подільський для слухачів категорії «особи рядового та молодшого начальницького складу (молодші інспектори) відділів нагляду і безпеки КВУ та виховних колоній ДКВС України». Метою заходу стало знайомство представників перемінного складу з красотами Хмельницької області, культурними та історичними пам’ятками Старого міста.
Кам’янець-Подільський – унікальне, найдавніше місто України зі своїм неповторним колоритом з майже тисячолітньою історією. Його ще називають містом «семи культур», адже протягом багатьох століть тут перепліталися культури і традиції семи народів: українців,
вірменів, євреїв, поляків, литовців, росіян, турків. Різні звичаї і вірування створили своєрідну автентичну атмосферу, відображену в архітектурі Старого міста. За кількістю історико-архітектурних пам’яток воно перебуває в першій трійці міст поряд з Києвом та Львовом. Підтвердженням цього є те, що Кам’янець, який є туристичним, освітнім, промисловим та історичним центром Поділля, вважають одним з «7 чудес України».
Слухачі відвідали історичні та архітектурні пам’ятки міста: старий замок, ратушу, кафедральний костел Петра і Павла, домініканський костел св.Миколая, Кам’янець-Подільський історичний музей, головні міські ворота, семиярусну вежу Стефана Баторія. Захід виявився змістовним, цікавим і наповненим яскравими враженнями.