Між Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України і Хмельницьким центром ПКП ДКВС України продовжується тісна співпраця у напрямку підвищення рівня професійної компетентності фахівців – кінологів двох відомств. Так, 26.02.2020 року на базі даного Департаменту для слухачів – кінологів з числа офіцерського складу, що несуть службу в ДКВС України та на теперішній час проходять первинну професійну підготовку, проведено практичне заняття щодо підготовки собак по пошуку наркотичних речовин.
У навчальному процесі взяли участь фахівці відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України, начальник циклу кінологічної підготовки майор внутрішньої служби Андрій Доменюк. Метою практичного заняття стало ознайомлення слухачів з порядком підготовки собак до пошуку наркотичних речовин, умовами зберігання та використання даних речовин після їх виявлення. Під час заходу між колегами проходили жваві та цікаві дискусії щодо підготовки кінологічних пар за даним напрямком, який є досить актуальним для обох структур.
Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву Департаменту та відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДМС України за тісну співпрацю в рамках розвитку службової кінології.