Березень 2016 року подарував освітянам можливість відвідати Сьому міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2016», яку було організовано і проведено Міністерством освіти і науки, Національною академією педагогічних наук та компанією «Виставковий світ» у період з 17 по 19 березня поточного року. Серед учасників виставки було представлено 750 навчальних закладів із 25 регіонів України, а також заклади освіти та агенції з Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусі, Молдови, Естонії. За час проведення виставки відбулося 43 заходи: науково-практичних конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю провідних педагогів і науковців, під час яких освітяни з різних регіонів країни та іноземні гості змогли обговорити нагальні проблеми модернізації галузі освіти.

Активними учасниками науково-практичного заходу стали і працівники Хмельницького училища ПКПП ДКВС України старший викладач методист навчального відділу майор внутрішньої служби Левчук Є.М. та викладач – методист (начальник кабінету педагогічної майстерності) старший лейтенант внутрішньої служби Грабовська А.А., які взяли участь у роботі найбільшого в Україні професійного форуму освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, виставки новітніх освітніх методик та інформаційних технологій.

DSCN2015 + DSCN2033 +

Розпочався захід з урочистого відкриття та нагородження переможців рейтингових виставкових конкурсів та тематичних номінацій. У цьому році вперше для учасників виставки її оргкомітет започаткував проведення Фестивалю презентацій творчих досягнень експериментальних шкіл України.

Приємною стала зустріч працівників Хмельницького училища з добрими колегами – освітянами Хмельниччини, представниками Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за допомогою яких було організовано круглий стіл за темою «Становлення управління системою освіти в об’єднаних територіальних громадах Хмельниччини».DSCN1996 +

Завдяки відвідуванню Всеукраїнського науково-практичного семінару відділу неформальної та інформальної освіти для дорослих Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України за темою «Як ефективно навчати дорослих: методи і практика» Левчук Є.М. та Грабовській А.А. вдалося підвищити власну фахову компетентність.

Цікавими виявилися також презентації закордонних вищих навчальних закладів, зокрема Словенії, під час яких була можливість познайомитися з програмами вступу до закордонних ВНЗ та перевагами освіті за кордоном.

Успішна робота наших колег на виставці сприяла встановленню численних професійних контактів, збагаченню власного досвіду, накопиченню необхідного багажу знань з метою їх подальшої реалізації у навчально-виховному процесі училища.DSCN1986 +