30.03.2018 в рамках роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші  інспектори – кінологи» відбувся показ документального фільму режисера Міхала Щесняка «Точка відліку».

   Героїня стрічки Аннета «бунтувала по повній» у дев’ятнадцять років й опинилася у в’язниці за вбивство. Дев’ять років потому повсякденне життя приводить її зі стін в’язниці до будинку престарілих. Одна з його мешканок, Гелена, була хворою з раннього дитинства. На її думку, в молодої жінки Аннети є все, чого тільки можна бажати. Тож Гелена, чиї знання про світ обмежені «вікнами лікарень і диванами», з жадобою цікавиться життям Аннети, на яку чекає випробування… і Гелена допоможе їй.

   Після перегляду документальної стрічки серед слухачів відбулась дискусія, в ході якої її учасники обговорювали проблеми ресоціалізації, соціальної реабілітації й соціальної адаптації засуджених. Під час спілкування присутні дійшли спільної думки щодо важливості якісної діяльності пенітенціарної системи України у процесі виправлення і ресоціалізації засуджених.