29.03.2018 у Хмельницькому центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України із категорією слухачів «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань»  відбулось бінарне лекційне заняття за модулем правової компетентності за темою «Кримінальне процесуальне право України – основні положення». В якості другого викладача на заняття був запрошений заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області майор поліції Сівко Олександр Володимирович.

   В ході лекційного заняття, яке розпочав начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, увага слухачів була зосереджена на основних поняттях кримінально-процесуального права України, загальній характеристиці кримінально-процесуального кодексу України. Гість навчального закладу розповів про стадії кримінального провадження та надав їх коротку характеристику. Також, під час заняття викладач циклу загальноправових дисциплін Сергій Савчук надав інформацію про сторони кримінального провадження, їх класифікацію та функції, а також про види запобіжних заходів у кримінальному провадженні.

   Завдяки участі у занятті працівника поліції, який  має безпосереднє щоденне відношення до реалізації вимог кримінально-виконавчого законодавства України та знається на всіх його нюансах, спілкування аудиторії з лекторами мало цілеспрямований практичний характер. Під час взаємодії слухачів та викладачів у такому форматі легше досягаються цілі навчальних занять, зокрема формується повага до вітчизняного законодавства та відповідальне ставлення до неухильного виконання його вимог.

   Дякуємо Сівку Олександру Володимировичу за участь у навчально-виховному процесі, що відбувається серед працівників кримінально-виконавчої служби, надану допомогу у детальному роз’ясненні навчальних питань обраної для розгляду теми.