18 травня 2019 року за підтримки міської ради у місті Хмельницькому вдруге пройшов напівмарафон «Хмельницький City Run». У рамках заходу хмельничани бігали центром міста на дистанції 21, 10 та 3 кілометри. Також відбулися забіги на 200 метрів. На напівмарафонську дистанцію 21 кілометр вийшли чоловіки та жінки віком від 16 років. Такі ж вікові вимоги були і до тих, хто бігав 10 кілометрів. На дистанцію довжиною 3 кілометри учасники виходили без обмеження віку. Також у рамках заходу відбувся забіг «Ветеранська десятка», жінок на каблуках та з дитячими візочками, дітей до 10 років. Всього у заході взяло участь понад 1000 учасників, серед яких був сам Хмельницький міський голова Симчишин Олександр Сергійович.

В забігу на дистанції 10 кілометрів прийняв участь начальник циклу загальноправових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який подолав відстань за 46 хвилин, в результаті чого завершив біг у визначений ліміт часу (1 година 45 хвилин). Усім учасникам, хто успішно здолав дистанцію, організатори заходу вручали медалі та солодощі. Підтримати спортсмена, незважаючи на дощову погоду, прийшла сім’я – дружина та донька.

Участь у подібних спортивних заходах – прекрасна можливість зміцнити здоров’я, набути нового спортивного досвіду та прекрасно провести час у колі цікавих й захоплених людей.