У період з 14 по 16 квітня поточного року у місті Львові на базі Палацу спорту «Динамо» пройшов чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2021» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади. Участь у спортивному заході взяли 200 спортсменів з дванадцяти команд 23 територіальних обласних організацій. Керівництво змаганнями здійснював Союз гирьового спорту України.
Учасники змагань виконували вправи за програмою класичного двоборства (поштовх + ривок). Переможці визначалися у кожній ваговій категорії за сумою набраних балів.
Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях взяв участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру ПКП ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо». Виконуючи вправи гирями вагою 32 кілограми, Олександр виконав 61 підйом у поштовху, 111 підйомів у ривку та посів п’яте місце серед 17 учасників зазначеної вагової категорії, у підсумку набравши 116,5 балів, чим підтвердив виконання нормативу кандидата в майстри спорту з гирьового спорту.
У загальнокомандному заліку команда Хмельницької області посіла третє місце та була нагороджена кубком і відповідним дипломом. Частина заслуги у цьому належить і Олександру Масловському.
Вітаємо нашого спортсмена з черговими спортивними здобутками, бажаємо подальших успіхів у справі розвитку й популяризації гирьового спорту в Україні, нових спортивних вершин.