У період з 1 по 14 жовтня поточного року Всесвітньою федерацією гирьового спорту (далі – WKSF) проведено онлайн Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та ветеранів, участь в якому взяли понад 200 спортсменів з 13 країн Європейського континенту.
Суть змагань полягала у виконанні ряду вправ (ривок, поштовх та поштовх довгим циклом) гирями вагою 8, 12, 16, 20, 24, 28 та 32 кілограми на вибір спортсмена з регламентом часу по 10 хвилин, відведеного для виконання кожної вправи. Для чоловіків надана можливість виступати з гирями вагою 24кг та 32 кг (Еліт-клас).
У зв’язку із карантинними обмеженнями змагання проводились за місцями проживання спортсменів, які завантажували відео зважувань та виступів на сайт WKSF.
Серед учасників у ваговій категорії понад 95 кілограмів у змаганнях традиційно брав участь начальник циклу загальноправових дисциплін Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Масловський, який представляв команду України. Вправи виконувались гирями вагою 32 кілограми. Під час поштовхів двома гирями Олександр виконав 60 підйомів і ривків однією гирею 126 підйомів, чим значно покращив особистий результат. В підсумку Олександр двічі посів перше місце (у вправі «ривок» та у вправі «поштовх»). Згідно Регламенту проведення змагань, затвердженого WKSF, спортсмени, які посіли 1, 2 та 3 місця, нагороджуються грамотами, направленими на електронну пошту призера, та спеціальними нагородами, що вручатимуться на наступних змаганнях.
Вітаємо колегу з черговими спортивними досягненнями, зичимо міцного здоров’я та подолання нових спортивних вершин.