Парковий волейбол — один з підвидів гри в волейбол, який відрізняється від класичного тим, що в команді бере участь чотири людини; поле менше за розміром, ніж в класичному волейболі; сітка трохи нижче; матчі проводяться безпосередньо просто неба на ґрунтових і трав’яних майданчиках.

На виконання календарного плану спортивних заходів на 2022 рік в ТВВ «Хмельницька філія Академії ДПтС» відбулись змагання з паркового волейболу постійного та перемінного складу Відділення.

Перемогу здобула команда працівників Відділення. Інші призові місця розділили між собою команда молодших інспекторів-кінологів відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань, таборів для тримання військополонених  та команда осіб рядового та начальницького складу (молодших інспекторів) відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань, відділів нагляду таборів для тримання військополонених.

Після завершення змагань суперники щиро привітали один одного та побажали подальших успіхів не лише у спорті, але й у щоденному житті та службі і якнайшвидшої перемоги України над ворогом.