В рамках функціонування Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у травні 2016 року в приміщенні читального залу бібліотеки Училища з категорією слухачів «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ», старшим викладачем-методистом навчального відділу майором внутрішньої служби Євгенією Левчук проведено покази документального кіно «Південний кордон», режисера Сергія Лисенка та «Відкритий урок» Наталії Машталер, з актуальної проблематики сьогодення.

За допомогою міні-презентації глядачам було доведено, що продемонстрований фільм є в певній мірі унікальним, адже через призму подій авторам стрічки в короткий термін вдалось передати тонкощі волонтерського руху на сході країні.

Перед показом, з метою підсилення інтересу аудиторії до перегляду, глядачам було поставлені проблемні питання, пов’язані з сюжетом фільму, що дозволило краще сконцентрувати їх увагу на темі майбутньої розмови про отримані від показу враження.

Після перегляду тривало обговорення, в ході якого глядачі мали змогу поділитися враженням переглянутих стрічок.

По завершенню заходу, керівник кіноклубу подякувала за перегляд та побажала успіхів у ході виконання професійної діяльності.

 

Прес-служба Хмельницького училища ПКПП ДКВС України