21 лютого 2019 року в рамках роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в аудиторії слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», які проходять первинну професійну підготовку, відбувся показ документальної стрічки, відзнятої режисером Едріеном МакДоваллом «Перукарська воля».

«Мені довіряють ножиці, а я ж тут за вбивство». Уся тюрма готується до щорічного змагання з перукарського мистецтва серед ув’язнених. Учасники борються за головний приз, але думки Френсіса, теперішнього чемпіона, блукають деінде. Глядача втаємничують у мрії та прагнення деяких найнебезпечніших злочинців Шотландії, які знову й знову прокручують своє життя в голові, щодня підстригаючи інших арештантів. «Десять хвилин тут, мов десять хвилин на волі». Ми бачимо, що завдяки перукарській справі чимало в’язнів переосмислюють свої вчинки й готуються до життя поза ґратами.

Після перегляду фільму присутні мали можливість обговорити проблеми розвитку громадянського суспільства, впливу громади на зменшення рецидивної злочинності, визначити дієві шляхи щодо відновлення засуджених в соціумі як повноправних громадян своєї країни, підкресливши важливість кваліфікованого відбору персоналу пенітенціарної системи, який допомагає засудженим ресоціалізовуватися.