До Дня кінолога, який святкується в Україні 2 квітня, був проведений круглий стіл з питань удосконалення та оптимізації системи функціонування галузі службової кінології в структурі ДКВС України. Учасниками даного заходу були  представники  Департаменту з питань виконання кримінальних покарань,   Міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, керівництво Територіально відокремленого відділення «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби», науково-педагогічні працівники кафедри кінології, слухачі, які проходять навчання за програмою первинної професійної підготовки молодших інспекторів-кінологів.

Під час круглого столу були обговорені нагальні питання в галузі службової кінології ДКВС України. Зокрема: основні положення проекту Інструкції  з організації кінологічного забезпечення  в Державній кримінально-виконавчій службі України;  питання про внесення змін до Порядку використання наркотичних засобів і психотропних речовин під час дресирування службових собак для розшуку таких засобів і речовин.

Учасники заходу ознайомились з проектом програми розвитку та вдосконалення кінологічного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України. Були висвітлені нові напрямки підготовки спеціалістів, зокрема учасники семінару мали змогу обговорити навчальний план робочої освітньої програми з підготовки кінологів зі штурмовими собаками. Жваву дискусію викликав проект створення племінного розплідника для комплектування  поголів’я службових собак системи Державної кримінально-виконавчої служби України на базі ТВВ «Хмельницька філія Академії Державної пенітенціарної служби».

Захід завершився врученням сертифікатів учасникам та словами подяки гостей за гарну організацію  Круглого столу на адресу керівництва філії та Академії Державної пенітенціарної служби