Загальна фізична підготовка – процес вдосконалення рухових фізичних якостей, спрямований на всебічний і гармонійний розвиток людини, сприяє підвищенню функціональних можливостей організму, його загальної працездатності, є основою для спеціальної підготовки і досягнення високих результатів в обраній сфері професійної діяльності. Засобами удосконалення фізичних можливостей є фізичні вправи, оздоровчі сили природи та гігієнічні фактори.

З метою підвищення рівня даної підготовки 13 червня поточного року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік серед перемінного складу проведено змагання з комплексу вправ, серед яких були перетягування мотузки, крос з перешкодами, гра в баскетбол у спеціальному спорядженні, біг з гирями тощо.

Призові місця за підсумками спортивного заходу розподілились наступним чином:

І – місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори-кінологи відділів режиму і охорони слідчих ізоляторів та відділів охорони установ виконання покарань».

ІІ – місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань» І курсу І групи.

ІІІ – місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань» І курсу ІІ групи.

Переможців урочисто привітав начальник циклу вогневої та фізичної підготовки майор внутрішньої служби А. Б. Вишинський, який вручив відповідні дипломи та побажав успіхів у професійній діяльності, подальшого підвищення рівня спортивної майстерності.