Армрестлінг є найбільш демократичним і «мирним» видом єдиноборств, який не вимагає спеціальних для цього приміщень, обладнання та спорядження. На відміну від інших видів силового спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс виграти змагання з армрестлінгу. Головне, що для цього потрібно, – це сила, спритність і витривалість – якості, властиві справжньому чоловікові. Починаючи з 1997 року, армрестлінг стали називати армспортом, армрестлерів – армборцями.

  На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України 28 вересня поточного року відбулись змагання з даного виду спорту за участю постійного та перемінного складу.

   В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

  • – І-ше місце у першій ваговій категорії (до 75 кг.) зайняв Шуст Ярослав Володимирович, молодший інспектор відділу нагляду і безпеки Замкової ВК №58;
  • – І-ше місце у другій ваговій категорії (до 90 кг.) зайняв Хорош Віталій Сергійович, молодший інспектор – кінолог відділу режиму і охорони Селідівської ВК №82;
  • – І-ше місце у третій ваговій категорії (понад 90 кг.) зайняв Заярнюк Олександр Борисович, молодший інспектор – кінолог відділу режиму і охорони Хмельницького слідчого ізолятору.

   Переможців урочисто привітав заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби О.Б. Шквир та вручив відповідні дипломи.