- ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ» - http://kvs-school.km.ua -

У Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбулись змагання з армспорту

   Армрестлінг є найбільш демократичним і «мирним» видом єдиноборств, який не вимагає спеціальних для цього приміщень, обладнання та спорядження. На відміну від інших видів силового спорту, людина будь-якого віку може отримати шанс виграти змагання з армрестлінгу. Головне, що для цього потрібно, – це сила, спритність і витривалість – якості, властиві справжньому чоловікові. Починаючи з 1997 року, армрестлінг стали називати армспортом, армрестлерів – армборцями.

  На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України 28 вересня поточного року відбулись змагання з даного виду спорту за участю постійного та перемінного складу.

   В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

   Переможців урочисто привітав заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби О.Б. Шквир та вручив відповідні дипломи.