Найперші згадки про такий вид спорту, як пляжний волейбол, з’явились у 1910-1915 роках минулого століття. Саме в цей час серфери на Гаваях під час очікування хорошої хвилі вигадали нову спортивну розвагу. В 1930 році в Санта-Моніці був проведений найперший матч з даного виду спорту з командами, в кожній з яких було по 2 гравця. В Європі перші згадки про пляжний волейбол можна було почути на території Франції. У 1927 році волейбол, в якій грали на пляжі, став однією з найпопулярніших ігор у невеличкому містечку Франконвіль, розташованому неподалік від Парижу. Відносно швидко захоплююча гра знайшла свою популярність і в усій Європі, збираючи навколо себе велику кількість прихильників та перетворюючись зі звичайної розваги на новий вид спорту.

  В Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України на виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2017 рік 08 вересня поточного року відбулись змагання з даного виду спорту за участю постійного та перемінного складу.

  У запеклій боротьбі перше та друге місця вибороли команди викладачів центру, продемонструвавши слухачам злагодженість у діях та розвинуті фізичні якості гравців. Третє місце отримала команда перемінного складу.

  Керівництво навчального закладу та організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки – впевнені, що пляжний волейбол знайшов своє достойне місце у спортивному житті центру.