Щороку, 26 квітня, Україна і весь світ згадують жахливу за результатами і найбільшу в історії людства техногенну катастрофу, яка сталась 33 року тому – вибух четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції.

В рамках культурно-виховної роботи кураторами груп – викладачем циклу спеціальних дисциплін капітаном  внутрішньої служби Тимощуком О.І., старшим викладачем циклу вогневої та фізичної підготовки старшим лейтенантом внутрішньої служби Бруневичем В.М. та завідувачем бібліотеки Костишиною Л.В. зі слухачами центру був проведений урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля», присвячений 33-ій річниці з дня трагедії. Під час проведення заходу згадувались події ночі 26 квітня 1986 року, коли сталася масштабна техногенна катастрофа – викид радіоактивних речовин на північну частину України, а також Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції та інших країн. Потужність вибуху порівнюють із 300-ма Хіросімами. Ця трагедія є найбільшою за всю історію розвитку ядерної енергетики як за кількістю потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками.

Слухачі мали змогу переглянути документальний фільм «Дзвони Чорнобиля», під час якого  кожен зміг відкрити для себе нові історії рятувальників, дізнатися про цікаві деталі подій, які були сховані від суспільства. Потрібно пам’ятати  про те, що Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників, яким ми завдячуємо своїм життям.