- ТЕРИТОРІАЛЬНО ВІДОКРЕМЛЕНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ» - http://kvs-school.km.ua -

У Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України змагались футболісти

Футбол – це жагуче протиборство двох команд, у якому виявляються сила, спритність та швидкість реакції кожного гравця. Його можна назвати і особливим мистецтвом. Жоден вид спорту неспроможний зрівнятися з футболом за популярністю. Як зазначив кращий футболіст сучасності бразилець Пеле: «Футбол – це важка гра, у неї грають ногами, а думати треба головою».

З метою популяризації даного виду спорту 26 квітня поточного року в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік проведено змагання з міні-футболу. У заході взяли участь як працівники центру, так і слухачі категорії «молодші інспектори відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань», всього 5 команд.

В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

         І-ше місце зайняла команда постійного персоналу центру у складі:

         ІІ-ге місце посіла команда з числа слухачів 2 групи 2 курсу у складі:

         ІІІ-тє місце дісталось команді слухачів 1 групи 2 курсу, у склад якої входили:

Переможців урочисто привітав заступник начальника центру по роботі з персоналом, стройової частини та режиму підполковник внутрішньої служби О.Б. Шквир, який вручив відповідні дипломи та побажав успіхів у діяльності за напрямком подальшої популяризації футболу, пропаганди здорового способу життя, підвищення рівня спортивної майстерності з метою виконання спортивних розрядів.