На виконання Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік 09.08.2019 в Хмельницькому центрі ПКП ДКВС України відбулись змагання з пляжного волейболу серед постійного та перемінного складу центру.

В запеклій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

– 1-ше місце виборола команда, в яку входили старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки старший лейтенант внутрішньої служби Володимир Бруневич та заступник начальника курсу стройової частини капітан внутрішньо служби Сергій Стожик;

– 2-ге місце здобула команда у складі заступник начальника курсу стройової частини майор внутрішньо служби Мирослав Бондар та начальник циклу загально правових дисциплін підполковник внутрішньої служби Олесандр Масловський;

– 3-тє місце посіла команда слухачів категорії «молодші інспектори ВНіБ», (підвищення кваліфікації), до її складу увійшли Тодорів О.М. та Якименко Р.О.

Керівництво навчального закладу, організатори змагань – викладацький склад циклу вогневої та фізичної підготовки сподіваються на закріплення збірною командою центру з пляжного волейболу отриманого результату під час її участі у спортивних заходах міського й обласного рівнів.