У Хмельницькому училищі підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України 17.02.2016 року виконуючий обов’язки начальника Департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України підполковник внутрішньої служби Сергій Глибін представив особовому складу нового начальника навчального закладу, яким став майор внутрішньої служби Андрій Шкраба. Участь у даному заході також взяли начальник управління ДПтС України у Хмельницькій області полковник внутрішньої служби Андрій Масюта, начальник відділу по роботі з персоналом облуправління ДПтС полковник внутрішньої служби Сергій Іскра.

   У своєму виступі Сергій Глибін зазначив, що у період реформування ДКВС України відомча освіта набуває особливого значення та акцентував увагу на пріоритетних завданнях, які у зв’язку з цим стоять перед Хмельницьким училищем. Особовий склад мав змогу почути відповіді з перших вуст на низку важливих питань, що стосуються подальшої життєдіяльності навчального закладу, проходження служби його працівниками.

   Під час візиту гості та новий керівник ознайомилися з особливостями місця розташування училища, створеною навчально-матеріальною базою, оглянули навчальні аудиторії, бібліотеку, їдальню, приміщення для тимчасового проживання слухачів та інші об’єкти, розташовані на території навчального закладу.

   Перший заступник начальника училища-начальник навчального відділу підполковник внутрішньої служби О.В.Сахнік розповіла про здобутки та плани навчального закладу, особливості організації і проведення курсового навчання слухачів, напрямки надання їм фахових знань, формування у представників перемінного складу вмінь і навичок, необхідних для якісного виконання службових обов’язків у нових умовах функціонування, результати роботи зі створення для слухачів сприятливих умов навчання, побуту і культурного дозвілля, проведення систематичних виховних та соціально-психологічних заходів.

   Вітаємо нового керівника Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України з призначенням та зичимо йому успіхів у роботі на благо розвитку відомчої освіти Державної пенітенціарної служби України.